Goście

Łukasz Minko – początkowy stand up’er z Katowic, po rozstaniu z kolejna narzeczona stał się największym handlarzem współlokatorek na Śląsku, zawodowo zwalcza zapchane miejsca przez włosy kobiet swoim kretem w granulacie. Materiał pisze mu samo życie które notorycznie robi sobie z niego jaja.

 

Szymon „SimonZack” Żakiewicz – Rocznik 1979, pisarz, miłośnik fantastyki w każdej postaci, weteran RPGów i planszówek. Stały bywalec imprez fantastycznych, niezmordowany prelegent, wiecznie zaangażowany twórca konwentowych atrakcji. Miłośnik kina, filmów lat ’80, ’90 i muzyki synthwave. Cthulhu geek i Trekkie całym sercem. www.simonzack.pl

 

 

 

 

Michał Kozaczko Profesor capoeira i fizjoterapeuta, zafascynowany ruchem i możliwościami  rozbudzania w ciele ukrytych zdolności. Autor tomiku wierszy: „To co zostało po krzyku”. Z fantastyką zetknął się za młodu przy grach fabularnych, karcianych i planszowych. Porwany przez twórczość Terrego Pratchetta i jego humorystyczne podejście do tematu, czego wyrazem jest powieść: „Pocięte opowieści” której szczegóły przybliży wam podczas swoich paneli.

 

 

 

Marek Domagała – Pasjonat soundtracków i aktywny twórca muzyki do gier. Niedoszły perkusista metalowy, fan Akiry Yamaoki i współpracownik portalu gamemusic.pl. Nałogowy gracz i kinoman. Lenistwem przebija wszystkie pierogi na świecie. Cichy wielbiciel kanapowych czworonogów. Wierzy, że jesteś tym, co jeż.