Nocleg i Wyżywienie

NOCLEG:

Dla minimalistów:

Na terenie konwentu tradycyjnie zorganizowane będą sale sypialne, tzw. „sleeping roomy”. Oferujemy w nich darmowy nocleg. Przypominamy o zabraniu niezbędnego sprzętu: karimat, śpiworów, poduszek. Na terenie szkoły znajdują się liczne toalety a prysznice będą dostepne do Waszej dyspozycji w przyszkolnej Bursie.

Dla wymagających:

Dla osób ceniących sobie wygodę, w najbliższym czasie przedstawimy szerszą ofertę noclegową. Na poniższej liście zamieszczać będziemy hotele i hostele z okolicy w których można będzie spędzić noc w bardziej komfortowych warunkach niż karimata i śpiwór. Przypominamy, że organizatorzy nie pośredniczą w rezerwacjach pokoi hotelowych.

 • HOSTEL „Góra Żar” – tanie noclegi z malowniczym widokiem więcej informacji TUTAJ
 • Bursa Zespołu szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących

  TTanie noclegi na terenie szkoły konwentowej w dwóch opcjach wyposażenia pokoju:

  Nocleg w pokoju bez łazienki (łazienki ogólnodostępne na korytarzu)  – 25 zł/os. za noc – pokoje trzyosobowe.
  Nocleg w pokoju z łazienką 40 zł/os. za noc – pokoje dwu-, trzyosobowe.
  Rezerwacja mailowa: bursa.zsaio@gmail.com
  Rezerwacja telefoniczna od poniedziałku do piątku godzinach od 9.00 do 13.00.
  Pod numerem telefonu: +48 505-665-929
  Jeśli nie będziemy mogli odebrać, oddzwonimy!

WYŻYWIENIE:

Staramy się dla Was o zniżki w żywieckich lokalach, bądźcie więc cierpliwi:
Wystawcy z Jedzonkiem:
AIRY-FAIRY  Tak jak w roku 2017 na terenie Imprezy pojawi się kawiarenka serwująca przysmaki Japońskie, zapraszamy też do odwiedzenia ich siedziby w Krakowie.

 

 

 

 

 

– KAWIARNIA ZA SZYBĄ Prosto z Serca Śląska odwiedzi nas Łukasz Minko, od 12 lat związany z gastronomia a od 3 prowadzący swoja własna kawiarnie która mieści się w Miejskim Domu Kultury filia Dąb w Katowicach. Kawiarnie stworzył z myślą o ludziach którzy zamieszkują pobliskie dzielnice miasta aby w dobie pośpiechu i braku czasu mogli na chwile się zatrzymać i w spokoju wypić filiżankę włoskiej kawy oraz spróbować pozostałego asortymentu w postaci domowych serników, owocowych smoothie czy lodów na które i was zaprasza.

 

 

 

Od siebie możemy polecić:
Ziemniaczki od Cacego – malutki lokal położony tuz na przeciwko dworca PKP serwuje najlepsze w Żywcu pieczone ziemniaki z tajnym sosem(który jest podobno rodzinnym sekretem). Niebo w gębie.
Pizzeria La Sorpresa oraz Viva La Sorpresa – dowiozą Wam pizzę na teren konwentu – Menu TUTAJ.
Knysza Piccolo – Zlokalizowana niedaleko knajpka serwująca mięso w bule – Menu TUTAJ.
Kebeb Ahmed – PiriPiri zrobi na Was duże wrażenie! – Menu TUTAJ

Na pełnoletnich smakoszy piwa czekają:
Żywiecki Browar Rzemieślniczy Krajcar – malutki browar serwujący piwa kraftowe oraz wyśmienite potrawy, znajdziecie ich na Facebooku.
Piwiarnia Żywiecka – zlokalizowana tuż obok Browaru Żywiec i Jego Muzeum(Zapraszamy do zwiedzania), zawierająca w sobie restauracje z doborowym wyborem Zywieckich specjalow piwnych – Facebook.